Цікаві фішки просування фото в Instagram

  28-1-2019 | Бренд |

  Привіт, наші читачі. На зв’язку команда «Галицька Верстка», сьогодні поговоримо про дуже цікаву і актуальну тему. А саме, просування контенту в Instagram.

  Хочете просувати себе за допомогою соціальної мережі Instagram, але не знаєте як? В цій статті ми розкажемо як застосовувати одну з багатьох цікавих фішок, завдяки якій ви зможете самостійно спробувати просувати свою сторінку в Інстаграм. Поїхали!

  • Підбір хештегів В першу чергу потрібно підібрати і відсортувати хештеги (мінімум 60 штук, а краще, якщо їх буде біля 100), по яким користувачі будуть знаходити ваші пости. Це мають бути теги, які стосуються тематики вашої фотографії. Також важливо підібрати слова, близькі вашій темі по популярності. Підібрати хештеги вам допоможе сервіс Websta. Далі сортуємо їх в Exsel, помітивши кожну категорію окремим кольором. Добре підібрані хештеги збільшать шанс завести фотографію в ТОП і отримати додаткові Like та Follow.
  • Публікація фотографії Наступним кроком є публікація фотографії в Instagram, та збір перших лайків. З таблиці Ексель оберіть перші 30 найпопулярніших хештега. Далі слідкуєте за активністю в стрічці подій. За перші 2 хвилини можна отримати від 20 до 100 лайків. Це перша хвиля — самі лояльні користувачі, які найшвидше реагують на свіжу фотографію. За ці 2 хвилини важливо відстежити кожного користувача з першої хвилі і поставити їм по 1-2 лайки і “зафоловити”. У 60-70% вони відповідають взаємністю.
  • Коригування опису фотографії Як тільки пройшла перша хвиля, потрібно видалити перші 30 хештегів з опису під фотографією, взяти наступні 30 хештегів і опублікувати їх не в описі, а в коментарях. А в опис під фото вставити 3 порцію з 30 наступних хештегів. Це викличе другу хвилю — користувачів більш спокійних і менш лояльних. Тут ви можете вибирати кому ставити лайк і “фоловити”, а кому ні. Користувачів, які можуть вам відповісти взаємністю з другої хвилі набагато менше, ніж з першої. З більшим бажанням на взаємність підуть ті користувачі, в яких не дуже багато друзів і які перші намагаються подружитись.
  • Підйом в ТОП Instagram Тепер потрібно добрати залишки другої хвилі, збудувати взаємну дружбу з новими користувачами, і можна перевіряти позицію в ТОПі по найслабішим хештегам. Вже через 20-30 хвилин після публікації, отримавши 150-200 лайків, ви повинні опинитись в ТОПі Інстаграм по 5-7 хештегам з останньої партії. Якщо для попадання в ТОП вам бракує лайків — це не проблема, ви можете використати наступний прийом. Просто пролайкайте свіжі фотографії любителів публікувати котиків. Вони достатньо швидко доберуть вам необхідну кількість лайків. Тепер настала черга третьої хвилі, яка може відбуватись від кількох годин до кількох діб. За цей час ви отримаєте ще додаткових лайків і “фоловерів”.
  • Нові публікації Ще один важливий момент. Коли пройдуть всі 3 хвилі — видаляйте хештеги під публікаціями. Не потрібно робити новий пост поки у вас є старі хештеги.

  Ці прості поради допоможуть вам виводити в ТОП Instagram кожну ваші фотографії. Спробуйте.

  Дякуємо за підписку! Зовсім скоро ви почнете отримувати новини, перевірте свій фейсбук. facebook.com
  Закрити

  Гайда працювати!