# 10 кроків для ефективного просування в Instagram з нуля

  28-1-2019 | Просування в Instagram |

  Хай! Продовжуємо розвивати тему просування в Instagram. У цій статті розкажемо як правильно наповнити профіль і отримати перших 1000 підписників. Просто зробіть все по інструкції, і отримайте результат.
  Для того, щоб Instagram почав приносити результати, потрібно виконати декілька простих, але дуже важливих кроків:

  • Створення профілю
   Для початку звичайно потрібно зареєструватись в Інстаграм і створити свій профіль. Це не займе більше 5 хвилин вашого часу. Завантажуйте додаток Instagram за допомогою Google Play, якщо у вас Android, або AppStore, якщо у вас iOS. Далі просто потрібно зареєструватись через ваш профіль на Facebook або через електронну скриньку.
  • Оформлення профілю
   Важливо розуміти той факт, що потенційний клієнт, який зайде на ваш профіль, в першу чергу побачить назву вашого профілю, вашу аватарку і опис. Він має розуміти чим ви займаєтесь і чим зможете йому допомогти. Тому важливо приділити максимум уваги саме оформленню вашого профілю.
  • Підключення бізнес-профілю до акаунту
   За допомогою бізнес-профілю ви зможете повністю слідкувати за аналітикою, отримаєте максимум інформації про своїх клієнтів, вкажете свої контактні дані, за якими клієнти зможуть зв’язатись з вами на пряму. Ще одною важливою перевагою бізнес-профілю є можливість створювати рекламні кампанії безпосередньо з вашого телефона.
  • Створення контент-стратегії
   Будь яка фотографія, яку ви хочете публікувати, повинна викликати певні емоції вашої цільової аудиторії. Придумайте які пости будуть цікаві вашій аудиторії і складіть план на тиждень, які рубрики ви будете регулярно публікувати. Взаємодія з вашими “фоловерами” є дуже важливим моментом. Залучайте як можна більше людей за допомогою конкурсів та вікторин.
  • Аналіз цільової аудиторії
   Для створення портрету свого потенційного клієнта вам потрібно визначити наступні фактори: вік, стать, місце знаходження, хобі та інтерес, рід занять, дохід, на які профілі він підписаний і які хештеги використовує. Тільки після того, як ви створили цей портрет, ви можете рухатись далі.
  • Массфоловінг та масслайкінг
   Завдяки масовій підписці і проставленим лайкам вашій цільовій аудиторії ви достатньо швидко наберете перших 1000 підписників підписників приблизно за 1 місяць.
  • Підключення авторозсилки в Директ
   Суть полягає в тому, що кожен новий підписник протягом 5 хвилин буде отримувати повідомлення в Директ. Цей інструмент дуже ефективно працює у зв’язці з попереднім пунктом.
  • Використання взаємного піару з іншими акаунтами
   Ще один ефективний спосіб просування свого бізнесу — обмінюватись рекламними постами з іншими акаунтами, де є ваша цільова аудиторія.
  • Співробітництво з блогерами
   Цей спосіб потребує немалого бюджету, але при правильному виборі блогера він може принести вам чудові результати. Обов’язково проаналізуйте профіль блогера за допомогою сервісу Advance TS перед тим, як купляти в нього рекламу.
  • Зворотній зв’язок
   Дуже важливо, щоб ваші потенційні клієнти отримували зворотній зв’язок максимально швидко. Це збільшить шанс того, що вони з потенційних клієнтів перетворяться в реальних. Для цікавості напишіть повідомлення з питанням про їх товар чи послуги 10 своїм конкурентам. Ви будете вражені.
   Використовуйте цю інструкцію під час просування щоб підвищити його ефективність.
   Дійте зараз !
  Дякуємо за підписку! Зовсім скоро ви почнете отримувати новини, перевірте свій фейсбук. facebook.com
  Закрити

  Гайда працювати!