Створення логотипу

  Шановний клієнте, Ви створили власну компанію, розробили вдалий бізнес-план, але не можете підібрати фірмовий стиль для майбутнього проекту? Вам зрозуміла необхідність створення індивідуального логотипу, його роль та переваги при рекламі, але немає ідеї реалізації задумки? Чому б в такому випадку не скористатися допомогою нашої відповідальної і чемної команди професіоналів? Компанія «Галицька Верстка» рада запропонувати Вам нову послугу – створення унікальних і креативних логотипів на будь-який смак та грошовий кошт. Завдяки нашим ідеям Ви зможете залучити багацько нових клієнтів і створити гарний імідж власного бізнесу!

  Створення логотипу

  Розробка логотипу – творча та відповідальна робота

  Спеціалісти «Галицької Верстки» не вперше займаються проектуванням логотипів і реалізують ідею покроково:

  • Створення чернеток. На початковій стадії у нас є декілька ідей, які ми плануємо втілити у майбутньому логотипі. Після обговорення з клієнтом ми обираємо найкращий, на його думку, зразок.
  • Вибір програмних засобів. Наші працівники впевнено працюють з великою кількістю графічних програм та платформ, тому з легкістю підберуть ідеальний інструмент для реалізації ідеї.
  • Виготовлення логотипу. Завдяки професійному підходу остаточне виконання роботи буде здійснено за короткий термін.
  • Тестування зразка. Після закінчення роботи ми пропонуємо переглянути фінальний варіант логотипу колегам по роботі, друзям та стороннім експертам. Ми задаємо декілька запитань: що вони думають про цей логотип, що у ньому їм подобається, які у нього є переваги або недоліки? Якщо відповіді нас влаштовують, ми відправляємо логотип замовнику.
  Розробка логотипу

  Зворотній зв’язок – важливе правило нашої співпраці

  Для створення логотипу, який відповідає усім вимогам замовлення, необхідно бути завжди відкритим для зворотнього зв’язку. Ми обов’язково прислухаємося до думки клієнта та враховуємо усі його коментарі під час проектування логотипу. Якщо його не влаштовує кінцевий зразок, ми зможемо його переробити або запропонувати декілька нових варіантів. Кожен з них буде унікальним, не повторюватиме чужі ідеї і буде відповідати особливостям обраної сфери бізнесу.

  Співпраця з веб студією

  Гарний логотип – це родзинка на торті фірмового стилю

  Логотип – це набагато більше ніж слова, іконка або колір. Вдалий і епатажний логотип одним своїм виглядом зможе розповісти історію Вашої фірми: хто Ви, чим займаєтесь і що пропонуєте. Він відіграє значну роль у впізнанні фірми і є найважливішим елементом будь-якої рекламної кампанії. Без логотипу бізнес не зможе бути конкурентоспроможним на ринку – його не будуть впізнавати. Якщо Ви розумієте необхідність розробки і отримання бездоганного логотипу, то варто звернутися до компанії «Галицька Верстка» – ми з радістю допоможемо у його створенні!

  Розробка фірмового стилю

  Портфоліо

  Гайда працювати!

  Дякуємо за підписку! Зовсім скоро ви почнете отримувати новини, перевірте свій фейсбук. facebook.com
  Закрити

  Гайда працювати!